Privatumo taisykles

Šioje interneto svetainėje slapukai naudojami jūsų naršymo patirčiai pagerinti. Slapukai yra naudojami šios interneto svetainės naudojimo analizei, navigacijos ir kitų funkcijų valdymui. Mes nesidaliname jokia informacija su trečiosiomis šalimis. „ProtingaReklama.lt“ savininkas ir administratorius yra INTERNET IDEAS LTD (toliau – Operatorius). Naudodamiesi „ProtingaReklama.lt“ svetaine, Jūs sutinkate su šia privatumo politika, naudojimosi taisyklėmis ir sąlygomis.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

• Kiekvieną kartą jums prisijungus prie mūsų interneto svetainės jūsų IP (Interneto protokolo) adresas yra užregistruojamas mūsų serveriuose. Jūsų IP adresas neatskleidžia jokios kitos informacijos, išskyrus jums priskirtą numerį. Mes nenaudojame šios technologijos bet kokiems asmens duomenims gauti be jūsų žinios ar sutikimo (t.y. automatiškai registruojami lankytojų elektroninio pašto adresai).
• Siekdamas savo produkto vartotojams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas Operatorius turi sukaupti tam reikalingą informaciją. Pavyzdžiui, tam, kad sukurti nemokamą arba mokamą paskyrą tik Jums, reikia užfiksuoti ir saugoti tokius duomenis, kaip vardą, pavardę, įstaigos pavadinimą, ir pan. Tam, kad lankytojai, kurie rinksis mokamą paslaugą galėtų naudotis visomis produkto galimybėmis, gali būti reikalingi ir kiti kontaktiniai duomenys, pvz. telefono numeris, adresas, įmonės duomenys ir kita informacija.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži informacijos failai, atsiunčiami į kompiuterį, kuris buvo naudojamas apsilankant interneto svetainėje. Kiekvieną kartą, kai interneto svetainė aplankoma pakartotinai, šis kompiuteris bus atpažintas.

Naudojant slapukus toje interneto svetainėje laikinai bus išsaugota informacija apie apsilankymus ir lankytojus. Kitos interneto svetainės taip pat gali atpažinti naudojamą kompiuterį per tą patį slapuką. Kiekvieno apsilankymo metu gali būti naudojami įvairūs slapukai.

Vartotojas supranta ir sutinka jog registracijos metu sukaupti duomenys apie jį gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Duomenų saugumas ir atsakomybė už informacijos naudojimą

• Visus jūsų „ProtingaReklama.lt“ registracijos metu pateikiamus asmeninius duomenis saugo ir administruoja Operatorius. Nei Operatoriaus, nei kitos trečiosios šalies sprendimu, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymų numatytus atvejus, Jūsų asmeniniai duomenys negali būti perduoti trečiosioms šalims be atskiro ir aiškaus Jūsų sutikimo.
• Naudojantis „ProtingaReklama.lt“ draudžiama pateikti klaidinančią, kitus asmenis ar subjektus kompromituojančią ar įžeidžiančią informaciją, kuri galėtų padaryti tiesioginę ar netiesioginę žalą Operatoriui, kitiems asmenims ar subjektams. Asmenys, pateikdami klaidingą (žalingą) informaciją, prisiima pilną atsakomybę už galimus padarinius, atsirandančius dėl tokios informacijos pateikimo.
• Naudojantis „ProtingaReklama.lt“ draudžiama siųsti elektroniniu paštu, elektroniniu būdu ar kitaip perduoti ar siųsti bet kokį turinį ir/ar nuorodas į bet kokį turinį, kurio publikavimas ir/ar panaudojimas yra draudžiamas arba ribojamas Lietuvos Respublikos įstatymais.
• Operatorius neatsako už jos svetainėse pateikiamos kitų firmų produktų ir paslaugų reklamos teisingumą, tų produktų ir paslaugų kokybę ir už padarinius, atsirandančius dėl pasinaudojimo ar nepasinaudojimo jų reklama.

Duomenų saugojimo sąlygos

„ProtingaReklama.lt“ turėtojų asmeniniai duomenys saugomi ne ilgiau kaip 10 metų, nuo paskutinio pasinaudojimo jais datos.

Operatorius turi teisę bet kada ir dėl bet kokios priežasties pašalinti asmens registraciją ir bet kokius asmens padarytus įrašus iš savo duomenų bazės. Taip pat kreiptis į atitinkamas institucijas dėl asmens patraukimo atsakomybėn dėl jo neleidžiamais veiksmais padarytos materialinės (įskaitant negautas pajamas) ir nematerialinės žalos Operatoriui, jo partneriams, klientams ar kitiems asmenims bei subjektams.

Force Majeure

Operatorius neatsako už galimus padarinius, sukeltus nenugalimų jėgų (Force Majeure) įtakos, kurių negalėjo niekaip įtakoti ar numatyti.

Baigiamosios nuostatos

Visos čia pateiktos nuostatos gali būti keičiamos ir papildomos. Apie pasikeitimus „ProtingaReklama.lt“ naudotojai informuojami ProtingaReklama.lt